Потапов Ігор Андрійович

1973 – Мінський державний медичний інститут
Спеціальність за освітою — kікувальна справа
Післядипломна освіта

Участь у роботі пленумів Асоціації акушерів-гінекологів України (щорічно)
Участь у щорічних підсумкових нарадах МОЗ України з питань педіатрії, акушерства-гінекології та неонатології
ПАЦ з акушерства та гінекології

Загальний стаж роботи — 42 роки

Громадська діяльність — Заступник голови обласного відділення Асоціації  акушерів-гінекологів України

Трудова діяльність

1967-1973 — Студент лікувального факультету Мінського державного медичного інституту
1973-1974 — Лікар-інтерн з акушерства та гінекології 1-ої клінічної лікарні, м.Мінськ
1974-1977 — Районний акушер-гінеколог Каменецької ЦРЛ Брестської області, Білорусь
1977-1980 — Лікар станції швидкої медичної допомоги м.Львова
07.06.1980- 22.08.1984 — Лікар акушер-гінеколог Львівського міського пологового будинку №1
22.08.1984- 11.03.1987 — Завідувач пологовим відділенням Львівського міського пологового будинку №1
11.03.1987- 10.09.1991 — Заступник головного лікаря Львівського міського пологового будинку №1 з лікувальної роботи
10.09.1991- 01.04.1992 — Завідувач пологовим блоком Львівського міського пологового будинку №1
02.04.1992- 14.05.1996 — Лікар-ординатор гінекологічного відділення лікарні швидкої медичної допомоги м.Львова
14.05.1996-по квітень 2011 — Головний спеціаліст головного управління охорони здоров΄я Львівської облдержадміністрації

Меню