Чоловіче безпліддя

Що таке «чоловіче безпліддя», чому чоловік стає безплідним, коли необхідно звернутися до лікаря, як проводиться діагностика чоловічого безпліддя, яким може бути лікування безпліддя у чоловіків?

Чоловіче безпліддя – неможливість чоловіка запліднити жінку. Чоловічий фактор безпліддя в парі складає 50% – стільки ж, скільки і жіночий. При цьому в останні десятиліття фахівці констатують зростання чоловічого безпліддя, все більше чоловіків репродуктивного віку потребують допомоги лікарів, щоб стати батьками. Якщо вагітність у вашій парі не настає протягом 1 року, або у віці старше 30-35 років – протягом 6 місяців, вам варто звернутися за спеціалізованою медичною допомогою.

Репродуктивна система чоловіка досить вразлива. В принципі чоловік може стати батьком практично в будь-якому віці, в реальності його репродуктивні можливості залежать від цілого ряду внутрішніх і зовнішніх факторів, що складають його життя.

Для запліднення жінки, благополучного виношування вагітності та народження здорової дитини необхідні активні, рухливі, життєздатні сперматозоїди без генетичної патології. Сперматозоїди також повинні безперешкодно виходити із статевого члена, тобто важливо нормальна будова статевих органів і відсутність складнощів з ерекцією і еякуляцією.

Запальні захворювання органів статевої системи і малого тазу, ендокринні порушення, захворювання, що передаються статевим шляхом, регулярне вплив високих або низьких температур, гіподинамія можуть призводити до порушення сперматогенезу – утворення сперматозоїдів – зниження їх кількості та якості, патології сперми. Чоловіче безпліддя часто є наслідком неуважного ставлення самого чоловіка до свого здоров’я.

Вроджені аномалії розвитку органів статевої системи, травми, сексуальні розлади також можуть призводити до діагнозу «чоловіче безпліддя». Що заважає стати батьком саме вам можна визначити тільки за допомогою комплексного обстеження організму.

        ДІАГНОСТИКА ЧОЛОВІЧОГО БЕЗПЛІДДЯ У КЛІНІЦІ ПРОФЕСОРА СТЕФАНА ХМІЛЯ

• первинний огляд андролога, уролога;
• спермограма;
• MAR-тест;
• дослідження фрагментації ДНК сперматозоїдів;
• аналіз крові на рівень гормонів;
• каріотипування;
• УЗД калитки, передміхурової залози, доплерометрія (за призначенням лікаря).

Більшість досліджень абсолютно безболісні. Результативність аналізу якості сперматозоїдів, роботи статевої та ендокринної системи висока, дозволяє виявити захворювання/патологію і вибрати оптимальний метод лікування безпліддя у чоловіка.

Лікування чоловічого безпліддя підбирається індивідуально з урахуванням результатів проведеної діагностики, особливостей організму чоловіка. Для нормалізації фертильності та репродуктивної функції чоловіка, у Клініці професора Стефана Хміля використовують препарати італійського виробництва Spergin Q10 з метою покращення сперматогенезу, еректильної функції та при підготовці до проведення екстракопрорального запліднення.

Діагностика та лікування чоловічого безпліддя – завдання, з якими успішно справляються лікарі клініки. Ми робимо все можливе, щоб кожен чоловік ставав батьком, незалежно від причини, що призвела його до діагнозу «чоловіче безпліддя».

Меню